Pernenat 12 Nëntor, 2019 215

Pastrimi i hundeve

pershendetje nena te dashura … doja tju thoja kam nje bebe 1 muajshe me cfare ja pastroni hundet … sepse mua mi merret fryma sa here ja pastroj me shiringe sepse pediatri me shiring thote ?!!!!


  1. avatar Anonim-7219

    Une me shiringe ja pastroj, por mund te marresh ne farmaci nje pompe , i hedh uje fizioloogjik ne Hunde dhe ia terheq me pompe pastaj, dhe mua pediatra me thot me mire me shiringe…

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X