Pernenat 17 Nëntor, 2019 211

Pasaporte per femijen

Përshëndetje.Kemi djalin 2 vjec dhe duam ti nxjerrim pashaportën në ambasadën shqiptare këtu në greqi.Sdime cfare procedure te ndjekim sepse na thonë që disa veprime janë bërë elektronike..Ata të ambasadës nuk na përgjigjen në tel në 3 numrat që kanë vendosur në internet..Të shkojmë atje paraprakisht na thonë pse vini per te pyetur kurse i keni numrat në internet..Jemi të dy pa dokumenta si unë dhe burri .Djali ka lindur këtu.Pyetja është për ato nëna qe se fundi kanë nxjerrë pashaportat femijeve këtu,si kanë vepruar.Gjithashtu do ju pyesja dhe per AMKA per djalin.a u keni nxjerre ju qe jeni pa dokumenta? se ne nuk na e nxjerrin…Faleminderit nëse gjeni kohën për tu pergjigjur..Ditën e mirë


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X