Pernenat 12 Dhjetor, 2019 2827

Pasaporta

Prsh , esht pytje jashte teme por me duhet ndihma juaj pasi nuk
Jam e qarte, Nqs nje person ka levizur neper europ per dy muaj rresht dhe ne dt28 dhjetor mbush tre muaj qe eshte kthyer ne shqiperi, a perfiton tre mujorsh te ri pas dates 28 dhjetor? Sepse ne passport ka edhe 35 dite afat , ? Apo mos duhet te kishte konsumuaf tre muaj fiks jashte shqiperie qe te perfitoj tremujorshin e ri?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X