Pernenat 21 Mars, 2020 268

Pas vaksinimit

Kam ber pentavaksinen 4 muajshe te vajzes dhe ju fry pak kemba dhe ju forcua temperatura nje dit me arriti 39 diten e pare dhe dy ditet e tjera deri ne 37.8 po ende vazhdon ta ket pak te forcuar ka problem.Antipiretik i perdora diten e par Depon por e kisha te hapur prej 3 muajsh dhe me pas i perdora nje daleron te pa hapur.Ju lutem me ktheni nje pergjigje.


  1. avatar Anonim-7465

    Mund tia lyesh pak me lioton gel un e kam perdorur kur i kam ber vajzes vaksinen dhe i ka ber mir shpresoj te te ndihmoj. Ta kesh me jet bebin

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X