Pernenat 14 Dhjetor, 2020 147

Pas lindjes

Pershendetje
Jam ne hall sapo kam lind djalin tani mi ka ber 4 muaj dhe pasi qe kam pas ciklin para keti muaji ket muaj normal kan pas me ardh me daten 10 mirpo akoma nuk me kane ardhur dhe bera nje test i cili doli pak i zbeht vija e dyt por qe pozitiv u vizitova tek gjinekologu me tha qe ske gje por un akom kam frik mos kam ngel shtatzen dhe femijen e par e kam me operacion ju lutem me ndihmoni cfar me kishit propozuar dhe a ka pas ndonje rate te till.
Falemderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X