Pernenat 19 Dhjetor, 2019 48

Parazitet ne zorre

Kam vajzen 6 vjece dhe ka kruarje ne trup dhe ne anus plus qe ankohet se ka dhimje barku dhe behet kaps . Ja kam bere analizen e feces para pak muajsh dhe me dolen lambie. A mendon se ka prap?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X