Pernenat 20 Dhjetor, 2019 144

Parazitet ne zorre

Pershendetje doktorresh!
Kam djalin 4 vjec dhe prej me shum se 1 viti me vuan mga parazitet ne zorre ,i kam perdorur zentel dhe vermols por pa rezultat. Para 2 muaj i mbarova mjekimin me vermoks dhe nga shkalla e trete kaloj ne shkalle te dyte sipas doktorreshes se djalit. Sot djali me shprehi disa shqetesime qe un e lidh me ato , i dhem barku rreth kerthizes dhe nuk ka fuqi. Plus qe mbreme pati dhe njeher te vjella. Ju lutem me ndihmoni cfare ti bej me shume sepse me dhimset djali ,theksoj qe higjenen mundohem ne maksimum ta mbaj edhe pse ai eshte shume femij i paster. Faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X