Pernenat 12 Mars, 2020 256

Parazitet dhe alergjia

Pershendetje!Vajzes ju mbush trupi me pulla te kuqe nga mesi e poshte dhe kembet ju enjten teDua te pyes nenat nese parazitet te femijet a hapin alergji?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X