Pernenat 10 Nëntor, 2019 420

Pap test

Pershendetje! Ju lutem doja te pyesja zonjat e faqes pasi jam e shqetesuar. Jam 23 vjeçe dhe bera check up-in dhe gjat kryerjes sa pap testit ajo copeza qe merr mostren u gjakos. Ju lutem me thoni nese i ka ndodhur ndonjeres dhe pse? Faleminderit.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X