Pernenat 8 Tetor, 2020 245

Pagjumesia e bebit

Pershendetje.Kam djalin 40 ditesh dhe sa here e ve ne gjume grindet shume.Gjate dites fle shum pak dhe ne dark qan shume para se te flej,dhe ne momentin qe e ze gjumi rri 2 min ne gjum dhe zgjohet.kete veprim e ben 4 -5 here dhe gjate gjumit gindet shume leviz me kemb e me duar,me ka shqetesuar shume (gjothmon para se te flej e ngop me qumesht). Cfare me sygjeroni?

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Mund te jene shkak kolikat ju rekomandoj masazhet te barku me baby gel, banjot me uje te ngrohte, mund ti perdorni lenispass gocce 3 here nga 10 pika nese nuk qetesohet atehere nusni circadiem 1 bustine para gjumit ne darke)

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X