Pernenat Dhjetor 2, 2019 162

Pagesa per mjekun

Pershendetje doja nje mendim nga eksperiencat e nenave te faqes meqe jam ne muajin e fundit te shtatzanise sa mendoni eshte pagesa per mjekun ne lindje natyrale gjithashtu dhe per infermjeret qe kujdesen si mami etjPër të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X