Pernenat 2 Shtator, 2021 0

Orsela

Kam vahzen ne gji mirpo ato nuk me kan ardhur dhe dyshoj mos jam shtatzan se vajza me piu dhe e nxori qumshtin


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X