Pernenat 24 Nëntor, 2019 899

Organi gjenital i djalit

Pershendetje nena te palodhura kam nje puetje djalit tek lulkat i kane dale disa pucra si fshika se di pse ja laj ja thaj mir me krem sudo ja bej por perseri akoma i ka tek pediatria kam takim pas nje jave si me doni ju cfar t jene dhe nga se ju ka ndodhur bebave tuaj keshu rast ?? Faleminderit nese pergjigjeni


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X