Pernenat 14 Qershor, 2021 0

Oraret e ushqyerjes

Pershendejte e kam djalin 4 muaj e ushqej me formul te hippit 1 , po nuk po mundem kursesi qe t’ia bej nje orar , me duket qe nuk po e ngop edhe nuk po behet rehat cdo ore ose nje ore e gjysem lyp me pi e ushqej me 120 ml uje dhe 4 lug formul , ndoshta edhe qe ka lind me peshe te madhe 4100 kg nuk ngopet i kam dhene sot qumsht alpsko me yndyr 3.5 shume me i qete ka.qene dhe 3 or nuk i kam.dhen me.pi , desha me ju pyte a i bene deme me ushqy me.yndyr 3.5? pasi qe i ka vetem 4 muaj


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X