Pernenat 19 Dhjetor, 2019 242

Olta bixheku

Prsh, flm si fillim për këtë mundësi, kam një shqetësim për vajzën 2.5 vjeçe. Ka një kollë që e bezdis shumë dhe nuk i ndalon pavarsisht se i përdor shurupe për kolle si basiflux apo mucosolvan. Sdi si ta qetësoj se aerosolin nuk e pranon e kam të pamundur tja bëj, sekrecione nuk ka. Eshte ftohur sepse 3 net ka urinuar natën dhe rri zbuluar. Si tja bëj ju lutem. Ju flm shumë nëse me pergjigjeni


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X