Pernenat 11 Shtator, 2020 117

Okulist per femije

Pershendetje, di ndonjera ndonje mjek Okulist te afte per femije? Kam djalin 4 vjec dhe nga vizitat qe kam bere rezulton te kete strabizem dhe me eshte then qe ta operoj.
Mirepres sygjerimet tuaja nese njihni ndonje mjek…
Faleminderit

  1. Ersid Ina Medolli

    Dr Bledi Kruja punon dhe tek klinika Ortodokse eshte shum i mire

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X