Pernenat 6 Tetor, 2020 61

Nuk po mund dot te ngel shtatezane

Rreth 4-5 muaj kam sekrecione te zeza 2-3 dite para ciklit cfare mund te jete valle..? Kam kohe qe tentoj dhe per shtatezani dhe asgje

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X