Pernenat 26 Korrik, 2020 246

Nuk ngel dot shtatezane

Pershendetje. Jam nje vajze 23 vjecare. E martuar prej 2 vitesh por nuk po ngel dot shtatezane. Kam pasur kiste me pare por me jan perthare dhe jam e paster tani. Por nuk arrij dot te ngel. Cfare duhet te bej ? Faleminderit

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X