Pernenat 20 Shtator, 2021 0

Nuk kam qumesht pas lindjes

Pershendetje.. Jam ne diten e 7 te lindjes por nuk kam qumesht shum a ka ndonje problem dhe a do te vie qumeshti ne ditet ne vazhdim


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Sasia e qumeshtit tend do te shtohet deri ne javen e 4 ku percaktohet ajo sasi qumedhti qe ju do keni, ju rekomandoj ta vendosni bebin sa me shpesh ne gji( cdo2-3 h) uhqrhuni mire, konsumoni sa me teper lengje

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X