Pernenat 29 Qershor, 2021 0

Nuk han me copa

pershendetje bebi im eshte 1 vjec dhe nuk me han me copa un ja jap ai as si cap fare ka raste i fut ashtu pa i capur .. ai me copa han vetem luleshtryllen .. nuk di si tja bej ka betem tre kica


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X