Pernenat 5 Janar, 2021 203

Njollat ne rroba

Pershendetje nena.
Me ka bere vajza xhupin e lekures si ne foto dhe nuk lahet. Nuk e di me se eshte ber por zbardhues nuk eshte sepse e kisha veshur teksa kisha dal me vajzen ne krah dhe pastaj vura re qe ishte bere keshtu. A me ndihmoni me ndonje solucion qe mund te lahet. Faleminderit.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X