Pernenat 21 Shtator, 2019 416

Nje mendim

Prsh!
Dua te flas per situaten time pasi jam ne dilem,
Bej dy test dhe me Dalin pozitiv dhe pas 3ditesh me vijn ”ato” ?
A eshte normale kjo , kam rrezik deshtim per faktin e atyre?
Ju falimenderit nese jepni mendime tuaj rreth kesaj situate…


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X