Pernenat 19 Tetor, 2020 154

Nje mami ne nevoje

Pershendetje nena qe jetoni ne angli sapo kam ardhur ne angli jetoj ne manor house londer kam nevoj per 1 karroc dhe krevat per vajzen eshte 1 vjec faleminderit nese m ndihmoni sepse nuk kam mundesi ekonomike ta blej tani sepse akoma nuk kemi gjetur pun


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X