Pernenat 8 Nëntor, 2021 0

Nita

Pershendetje grupi a ka dikush informata per dy gjinekolog Niltene Kongjeli dhe Zef Ndreja aka pas dikush pervoja te mira edhe sa jan nda te knaqun


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X