Pernenat 24 Shkurt, 2022 0

nikoo.z

femija im zgjohet ne mengjes dhe cdo mengjes ka te peziera ,i bjen per te vjell.,nuk pranon te konsumoje asgje vetem lengje


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! I beni Nje analize fece per parazit

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X