Pernenat 2 Mars, 2020 129

Ngjeshja per shtatzani

Pershendetje nena. Une kam gati nje vit e pak qe tentoj per shtatezani por pa rezultat. Dje provova te ngjishem tek nje grua. Qenka pak e besdisshme dhe e dhimbshme, pasi pervec ngjeshjes me duhet te rri tre dite pa leviz shtrire ne shesh. Ju lutem doja tu pyesja, a e ka provuar ndonjera dhe a keni pas rezultat?? Gjithe te mirat.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X