Pernenat 10 Korrik, 2020 233

Ngerci

Pershendetje nena shpresoj ti keni mire bebat tuaj😍 Une jam ne javen e 21 shtatzenia e pare , dhe kam dy dit qe me kap ngerci tek pjesa t brinjes ..me sakte me kap nj dhimbje sikur me shpon dicka afer brinjes …duhet te shqetesohem apo eshte normale ne shtatzeni? Faleminderit paraprakisht!

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X