Pernenat 7 Nëntor, 2019 344

Ngerçet e kembëve ne shtatzëni, pse janë kaq të shpeshta?

Prsh,kam ngerqe te kembve te shpeshta dhe dhimbje ;jam ne javen e 24 te shtatzanis .
Keni ndonje ide pse kam ngerqe te shpeshta?
Ju falimderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X