Pernenat 24 Dhjetor, 2019 255

Nevoje per veshje

Përshëndetje.
Do doja shumë një ndihmë,nëse është ndokush që udheton nga London për në Mynih ose rrethinat në Veri-Lindje te Mynihut.
Kam nje mikeshen time e cila ka shumë nevoje për disa veshje për një vajzë 3 vjece Si dhe për të porsalindur pasi eshte shtatzënë dhe nuk janë në gjëndje të mirë ekonomike.Ju lutem nëse ndonjëra nga nënat në këtë faqe ndodhet pranë Mynih ta ndihmojë me ndonjë veshje apo lodra për fëmije do ju isha shumë mirenjohese.Nese njihni dikend që merret me tranport nga London për ne Mynih ju lutem lini koment se dua ti dergoj edhe vete gjera.
Patshi shendet dhe bekime.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X