Pernenat 15 Tetor, 2021 0

Nevoje per veshje

pershendetje nëna të dashura jam një nënë më 4 fëmijë kam nevoj per veshje për cuan 12 10 dhe 7 për goca 5vj nëse dikush ka mundësi të më ndihmoj jetoj në tiranë të re ju faleminderit zoti ju bekoft


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X