Pernenat 4 Maj, 2020 115

Nevoje per rroba

Pershendetje nena un kam nje kushurir te martuar dhe esht shtatzane po gjendjen financiare nk e ka fare te mir eshte 21 vj dhe behet nenper her te par dhe e ka vajz un ne keto dit ramazani do tju lutesham kush mund ta ndihmoj me roba femije dhe me ndonje send tjt per benim zoti ju ruajt zmr e vogla


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X