Pernenat 23 Nëntor, 2021 0

Nevoje per rroba te perdorura

Do ju kisha lut nenave qe munden dhe qe kan ndonje rrobe te perdorur per djem 2 deri 3 vjec do me kishit ardh shum me ndihm se kam shum nevoje..ju lutem


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X