Pernenat 18 Maj, 2021 0

Nevoje per rroba

Pershendetje per nenat e pa lodhura Kam nevoj per disa rroba per fmi per djem. Dhe atlete apo sandalle Nje 4 vjec. Nje 9 vjec. Ju lutem nese dikush ka te me ndimoj. Pasi Nuk Kam mundesin me I ble. Jetoj ne tiran. Faleminderit Shum


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X