Pernenat 25 Tetor, 2019 339

Nevoje per pampersa

Prsh nan jam njr nan e nje djalit 1 vjet e 5 muj jam nga ferizaji dhe po kerkoj ku ka pampersa m thes dhe kush ka mundesi te me ndimoj flm


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X