Pernenat 18 Tetor, 2021 0

Nevoje per ndihme per operacionin e femijes

Pershendetje te dashura nena! Uroj te jeni mire ju edhe bebushat tuaj🥰Jam nje nene e re, me 2 femije te vegjel. Nje djale me ka vdekur ne moshen 8 muajshe pas nje semundjeje te keqe😢. Kam kaluar nje kalvar dhimbjesh e vuajtjesh pasi ishte femija im i pare pas shume vitesh martese. Tani kam 2 femije binjak te moshes 1.5 vjec. Bashkeshortin e kam pa pune, vete pa pune. Jetoj ne shtepi me vjerrin dhe vjerren te dy te semure te paralizuar, pavatesisht se ju sherbej kam nje lodhje fizike te paimagjinueshme. Por sikur mos te mjafronte varferia e skamja njeri prej femijeve me esht diagnostikuar me nje semundje ku rrezikon degjimin verbimin e te folurin.duhet te bej nje nderhyrje ne koke😭 pamundesia e skamja per te siguruar nje shume te vogel parash per operacionin me ka detyruar te kerkoj ndihme ketu😭. Nderhyrja kushton rreth 400mije leke te vjetra😭. Sa me shume kohe te kaloj ai rrezikon me shume😭😭😭dhe une nuk kam mundesi te bej asgje.. Shume njerez duke perfshire dhe vjerren time me thone, mos kerko kot dhe mos shpenzo sepse femija e ka mare ate rruge. Po si moj nena ta le nje engjell per 400 mij leke te vjetra😭😭😭? Kaq te pashpirt tregohen njerezit?? Ju lutem me thoni dicka sepse po cmendem


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X