Pernenat 1 Tetor, 2021 0

Nevoje per ndihme

Jan nje nen me dy femi dhe jam shum keq nga gjendja ekonomike kam dy vjet qe kam hubur banesen nga termeti e jetoj me qera kush ka mundesi te me dimoj me ca te ket mundesi femijen jan ne shkoll njeri eshtne ne klasen e4 tjeteri esht ne klas te 1 nk kam mundei ti plotsoj me mjet te shkolles e nk kam mundesi tju blej liberat qe mesueset ja kan kerkuar ti blej pasi nk i blehej nk mund ti peranoj ne mesim femija qe esht ne klas te 4 eshm nxense me dota shum te mir ne mesim ju tutem kush ka munsesi te medimoj sa do pak ..zoti ju bekoft


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X