Pernenat 11 Mars, 2020 256

Nevoje per ndihme

Pershendetje nena ju lutem kush mundet tme ndihmoje jam nje nene nevojtare jemi shum te varfer ju lutem me kuptoni kam nje djale 4 muajsh dhe me ka dale alergjik ndaj proteinave te qumeshtit ju lutem kush mundet tme ndihmoje se kushton shtrenjt nje kuti qumesht antialergjik ju lutem kush mundet tme ndihmoje tma bleje nena allahu jua shperbleft


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X