Pernenat Mars 2, 2020 3510

Nevoje per ndihme

pershendetje uroj te jeni mir …. nuk e di nqs esht vendi i duhur qe un te dergoj kete sms…por fati deshi qe un te arrija ne kete faz po e marr guximin per shkak te ktij femije qe kam nuk dua te zgjatem jam 21 vjece kam 1 djal 1 vjec qe kur u martova jetonim me njerzit e burrit por cdo dit kishte konflikte dhe ne na nxorren tek stalla ku mbahet bari i lopeve burri punon ne fabrik 200 mij lek muaji ka raste qe nuk ka pun ne nuk na ndihmon askush ju lutem kush ka mundesi ndonje rrob ndonje ndihm ekonomike sa te marrim pak veten sepse po vuajm dhe askush sdo tja dij per ne 😭…Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X