Pernenat 9 Janar, 2020 15015

Nevoje per ndihme

Pershendetje nena ju lutem ju bej thirrje te gjithave edhe pse jam jasht teme tme falni por jam me te vertet ne nevoj jemi nje familje shum te varfer ju lutem kush mundet tme ndihmoje me ndonje dollap dhe ndonje dere te vjeter qe si. sju hyn ne pune me ju lutem sepse nga pamundesia nuk kemi ku ti vejme rrobat I mbajme ne qese ju falenderoj nga zemra kush me ndihmon😍😍😍


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X