Pernenat 8 Mars, 2021 0

Nevoje per karroce e lodra

Prsh jemi shume nena ketu dhe ju lutem shume sinqerisht kush ka ca lodra apo nje karroce qe se perdore me do me vinit shummm ne ndihme pasi kam dy femi te vegjel dhe per arsye shendetesore te mijat ca dit jam larg tyre😢te pakten largojne pak mendjen sepse po vuajme shume mungesen te dy palet😭😭ju falenderoj

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X