Pernenat 11 Gusht, 2019 378

Nese keni info ju lutem pergj

Pershendetje,prej 4 vjetesh jam ne france me djalin dhe me burrin,pasi i perfunduam procedurat per azil kemi dale ne shpi me qera pasi burri punon madje ka hedhur dhe nje lutje per pune ata qe jetojne ne france me kuptojne mire,pergjigje nuk kemi akoma dhe gjendja eshte disi e veshtire burri ka folur me pronarin per nje vize pune,ju lutem si funksjonon kjo a mund ti beje nje vize pune dhe a mund ta fitoje?duhet te jemi ne shqiperi per ta terhequr vizen?po un dhe djali si ja bejme nese e mer burri vizen?kush ka informacjon ju lutem te komentoje faleminderit dhe gezuar te gjith besimtareve festen e Bajramit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X