Pernenat 1 Shkurt, 2022 0

nenpesha tek femijet (nuk shton pesh fare)

kam vajzen dy vjet dhe peshon 8 kg han vetem senet e bluara me copa joo nuk shton pesh fare qe 6-9 muj kjo qet pesh e ka nuk shton faree i pergadis sene te shtepis por vetem ja bluaj se me copa nuk han e te blume i han amo pesh nuk po shton qfar dihet te bej


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X