Pernenat 4 Shtator, 2021 0

Nene per her te parë

doja te dija nese esht e demshme te fle gjat
pasi un kam shum gjum dhe nuk kam fare oreks
Jam ne javen e 7 e 4 dite te shtatzanise…


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X