loading
Pernenat September 10, 2019 4212

Nënat që kanë lindur në Greqi a kanë marrë shpërblim?

Pershendetje nena të dashura!!!!Një pyetje për nënat që jetojnë në Greqi kur kanë lindur ne spital dhe kanë qenë me asfalia a kanë marë shpërblim për fëmijët..


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X