Pernenat 28 Prill, 2022 0

Nenat qe jetojne ne itali

Prshendetje nena te dashura .
Do te doja nje informacion nga nenat qe jetojne ne Itali ,kam lind femijen e dyte ktu dhe ne pamundesi per te shkuar ne Shqiperi qe te terheq cekun e bebes do shkoje burri , a mund ta marri ai pa nje prokur nga une ,se me duhet te shkoje ne nje qytet tjeter per prokuren dhe e kam shume te veshtire me leviz me 2 femije ,ju falenderoj per cdo pergjigje 🙂🙂


  1. avatar Anonim-200254

    miremengjes zonjat e mia

    Dr DAWN bëri një magji të fortë dashurie që e ktheu burrin tim pasi më la për më shumë se 8 muaj, por me ndihmën e Dr DAWN burri im u kthye pas 3 ditësh dhe më kërkoi falje.

    Dr DAWN bëri gjithashtu një magji të fortë që më ndihmoi të mbetem shtatzënë pasi isha pa fëmijë për më shumë se 9 vjet martesë.
    Dr DAWN ka ndihmuar gjithashtu shumë nga miqtë e mi, kontaktoni me të për çdo lloj ndihme ai do t’ju ndihmojë padyshim, këtu është numri i tij në WhatsApp: (+2349046229159)

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X