Pernenat 8 Nëntor, 2019 292

Nenat qe jetojne ne Itali si e kane terhequr bousin e bebes ne Shqiperi?

pershendetje Nena…kam nje pyetje per nenat qe jetojn ne itali,si ja keni ber per te terhequr cekun e perfituar nga lindja e femijes(bonus bebe)ne shqipri sepse nk mundem te shkoj vet personalisht per ta terhequr dhe do doja ti terhiqnin prinderit e mi qe jetojn ne shqipri…me thoni cfar duhet te bej dhe cfar letrash duhet te dergoj nese ndonjera nga ju me shpjegon si te veproj.puthje per bebushat♥️🙏


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X