Pernenat 25 Korrik, 2019 1196

Nena prsh jam mami i 1 djali 1 vjec

Nena prsh jam mami i 1 djali 1 vjec
Kam gati 3 vjet feju martu por vjerra asnjeher sme ka pëlqyer per asgjë nuk po gjej marrveshje me te pasi cdo her do e gjej diçka qe te grindemi
Mbase dhe un kam gabime por se di si t’a bej per vete
Ju lutem me ndihmoni me ndonjë keshill


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X