Pernenat 9 Prill, 2021 0

Nena kam nje lutje

Pershendetje Nena ju lutem kam nevoje per ndihmen tuaj jam nje nene me tre femije dhe ne pritje te femijes te katert keto 3 jave pres lindjen e cunit. Kam qen ne france dhe me kthyen policia pasi refuzoja kthimin. Burrin e kam ne burg qe 7 muaj ju lutem kam shume nevoje per rroba per femijet 7 vjeq vajze dhe 2 vjeq djale po ashtu edhe per bebin qe do lind nuk kam as gje pra ju lutem cfare te keni mundesi me ndihmoni ju lutem. Qofshi mire ju dhe bebat tuaj paqi vetem te mira ne jeten tuaj


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X