Pernenat 17 Janar, 2020 196

Nena

Pershendetje nena jam pak jash teme doja te pyesja nenat qe jetojn ne greqi, a ka ndonje nen qe ka ber karta greke me ligjin qe esh tani qe duhet te kesh 7 vjet ne greqi pa dale ne shqipri? Si behen per sa ko dalin dhe cfar duhet per ti dorzuar kartat ? Flm kush pergjigjet


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X