Pernenat 10 Korrik, 2020 230

Ne plazh me bebin

Pershendetje, nese shkoj me bebin 6 muajsh ne plazh sa duhet ta kete faktorin mbrojtes kremi i diellit?

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Crem dielli me spf+50 dhe kujdes oret e qendrimit ne cader duhet te jene paradite deri ne 11 e pasdite pas ores 4

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X